ЗНО

До уваги випускників ДНЗ “ЦПОІТПД” 

24 березня 2022 року, ВРУ ухвалила законопроєкт №7132, який дозволяє одноразову зміну алгоритмів вступу до університетів і складання ДПА.

ЗНО, ДПА, єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) у 2022 році скасовані.

«У зв’язку з війною неможливо провести в традиційному форматі ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. Зараз для нас важливо зберегти студентський контингент, який є національним та інтелектуальним потенціалом України. Ми маємо стимулювати до навчання саме в нашій державі, навіть у такий скрутний для всіх час. Тож необхідно створити доступні та безпечні умови для цьогорічних вступників. Саме тому ми напрацювали дещо іншу модель: цьогоріч буде проведено Національний мультипредметний тест (НМТ) для здобуття вищої освіти», – зазначив Сергій Шкарлет.

НМТ відбудеться у формі комп’ютерного онлайн тестування з трьох предметів (українська мова, математика, історія України). Для різних спеціальностей будуть встановлені різні вагові коефіцієнти оцінок.

Для вступу на бакалаврат потрібні результати тесту + мотиваційний лист + заява. Подання документів і підтвердження місця навчання буде здійснюватися через інтернет.

Для вступу в коледж і ЗВО для деяких спеціальностей буде проведений творчий конкурс.

Для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра передбачається проведення спрощених аналогів ЄВІ, ЄФВВ – магістерського комплексного тесту (МКТ) для спеціальностей «Право», «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) для кон’юнктурних спеціальностей, які будуть проводитись подібно до НМТ. Для інших спеціальностей вступ відбуватиметься за результатами фахового іспиту в закладі освіти.

Якщо ви плануєте цьогоріч вступати до вітчизняних закладів вищої освіти, проте ще не зареєструвалися для участі в ЗНО, ознайомтеся, будь ласка, з алгоритмом дій за покликанням. До 19 квітня 2022 року вам необхідно буде створити реєстраційну картку.

Вступники мають зберегти номер і PIN-код сертифіката ЗНО 

https://osvita.ua/consultations/86228/

Мультитест: частина «Українська мова» 

Роз’яснення УЦОЯО щодо змісту, структури й оцінювання блоку мультитесту з української мови https://osvita.ua/test/86235/

Мультитест ЗНО-2022: математика

Роз’яснення УЦОЯО щодо змісту, структури й оцінювання блоку мультитесту з математики https://osvita.ua/test/86252/

Мультитест ЗНО-2022: історія України

Роз’яснення УЦОЯО щодо змісту, структури й оцінювання блоку мультитесту з історії України  https://osvita.ua/test/86292/

Національний мультитест онлайн: https://zno.osvita.ua/multitest/507/

Корисні посилання для підготовки до Національного мультипредметного тестування (НМТ)

ВІДЕОКУРСИ для підготовки до ЗНО

ВІДЕОКУРСИ для підготовки до ЗНО
Безкоштовна гейміфікована онлайн-платформа для навчання та підготовки до ЗНО

Онлайн — тести зовнішнього оцінювання за попередні роки: https://zno.osvita.ua/

ЗНО з історії України

Просмотров: 171